Перший випадок: у мешканки Запорізької області підозрюють коронавірус

У Запоріжжі до обласної клінічної лікарні з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка нещодавно прилетіла з Італії. Про це пише 061 з посиланням на Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ.

У мешканки Запорізької області, яка повернулася з Італії, підозрюють коронавірус

За попередньою інформацією, 48-річна жителька Токмака була на заробітках в Італії, де 1 березня вона потрапила під дощ і застудилася. З огляду на те, що жінка страждає на хронічний пієлонефрит, вона почала приймати антибіотики. Роботодавці відпустили українку додому для лікування. Жінка прилетіла до Борисполя через Мілан і сіла на поїзд до Бердянська.

По дорозі додому стан жінки погіршився і вона звернулася за допомогою до провідника. На вокзалі «Запоріжжя-1» її зняли з поїзда і передали медикам. 9 березня жінці зробили рентген. У неї діагностували ГРВІ, гострий фарингіт і пневмонію. Для виключення коронавирусу біоматеріал відправили в лабораторію Центру громадського здоров’я в Київ. Результати досліджень очікуються в п’ятницю.

Жінка їхала в купе одна, вагон відправили на дезінфекцію. Провідник, з яким контактувала хвора, знаходиться під наглядом медиків.

Відзначається, що це перший випадок підозри на китайський вірус в регіоні. У лабораторному центрі просять громадян не панікувати і дотримуватися елементарних правил гігієни.

Читайте також: За життя боролися 15 медиків: у Кам’янці-Дніпровській чоловік 9 днів проходив з ножем у стравоході

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X