В Енергодарі під питанням один випадок захворювання на COVID-19

Сьогодні, 26 травня керівник Енергодарської СМСЧ Андрій Бредихін оприлюднив офіційну статистику щодо випадків захворювання на COVID-19 за останню добу. За його словами було проведено експрес-тести, які показали наступні результати: один підтвердив у пацієнта коронавірус, інші два – ні. Підстав для паніки немає, оскільки це лише попереднє тестування. Біоматеріал для ПЛР аналізів сьогодні буде направлено до обласної вірусологічної лабораторії Запорізького обласного лабораторного центру. Адміністрація міської СМСМ обіцяє одразу повідомити остаточні результати.

Чи змінилася за добу ситуація з коронавірусом в Енергодарі?
В Енергодарі під питанням один випадок захворювання на COVID-19

Окрім цього, двох пацієнтів було госпіталізовано з діагнозом «пневмонія», та одного з захворюванням на туберкульоз.

Загалом, по всій Запорізькій області новини втішні. Не зафіксовано жодного випадку захворювання на коронавірусну інфекцію. Станом на ранок 26 травня в регіоні залишається 416 підтверджених випадків коронавірусу, з них 12 – летальні. За останню добу від вірусу одужали три людини, загалом 229. У лікарнях нині перебувають 53 хворих, лікуються вдома на самоізоляції – 122 хворих.

 По Україні вже підтвердили 21 584 випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7575 пацієнтів одужали. За добу зафіксували 339 нових випадків. Тож дотримуйтеся правил карантину та бережіть себе!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: СМСЧ спростовує інформацію: породіллю привезли в пологовий вже з кровотечею

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X