В Енергодарі заборонені всі планові операції. Але для піару мера роблять виключення?

Як стало відомо МедіаЦентру з власних джерел, відсьогодні  на карантин закривають хірургічне відділення КМП «СМСЧ». У одного із пацієнтів відділення виявлено захворювання на COVID-19. Та й взагалі статистика захворюваності невтішна. Влада повідомляє про 63 нових підтверджених випадки.

Але незважаючи на карантин і стрімке щоденне зростання кількості хворих, в повному обсязі, наче нічого не відбувається,  працює благодійна програма  міського голови «ПроЗріння», яка передбачає допомогу у відновленні зору незахищених верств населення.  Павло Музика щотижня звітує: вже 29 успішно прооперованих пацієнтів по новому бачать світ. І це, звичайно, добре. Якби не кілька цікавих моментів, на які просто неможна не звернути увагу і не дати їм адекватну оцінку.

Згідно певних пунктів наказу міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 5 жовтня 2020 року, енергодарську лікарню зобов’язали відмінити госпіталізацію у всі відділення стаціонару в плановому порядку та надання ПЛАНОВОЇ  хірургічної допомоги на час карантину. А також консультації осіб, які не знаходяться на стаціонарному лікуванні, проводити тільки в КДЦ КНП «СМСЧ», за виключенням проведення рентгенологічного обстеження легень  особам за направленням від лікаря для виключення пневмонії. Про це є відповідний наказ і пана Бредихіна, доведений до відома всім керівникам відділень.

АЛЕ! Літніх людей, які найбільше вразливі до коронавірусу і найважче переносять хворобу, весь  цей час оперують у плановому порядку, ігноруючи пряму заборону. Адже ці операції є ПЛАНОВИМИ, а не екстреними.

Тож, виходить,  в пріоритет ставлять саме програму міського голови, попри всі ризики, попри наражання пенсіонерів на небезпеку. Попри те, що інші пацієнти, які потребують операцій і не встигли зробити їх до карантину, тепер змушені чекати.

То чим всі ці люди гірші від тих, про кого зараз так піклується Павло Музика? Чому він не реалізував цей проєкт ще до карантину? За 5 років не було часу? Чому, врешті, не переніс його на більш сприятливий час, коли пандемія піде на спад? Чи може пояснення просте: саме цю тему наш мер, який іде на другий термін, зробив головною «фішкою» своєї передвиборчої кампанії. І заради піару зараз поступається всіма заборонами. Адже для очільника міста можна роботи виключення?

До речі, зараз стартував черговий етап операцій на зір. Його ніхто не відмінив. Попри те, що хірургію закрили. Пацієнтів «розсовують» по іншим відділенням. Зокрема, в травматологію. Ось така «локалізація» потенційної небезпеки і для літніх людей, і для інших пацієнтів лікарні. Подвійні стандарти – вони такі…

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Антирекордна кількість: в Енергодарі – 63 нових випадки COVID-19 за добу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X