Як енергодарці відзначають День гумору та сміху

1 квітня в Україні відзначають Міжнародний день сміху, у який прийнято розігрувати своїх рідних, близьких та друзів. За доброю традицію майже кожний другий говорить в цей день неправду, задля того, щоб підняти настрій як собі, так і оточуючим. В цей день роблять щось безглузде, смішне, і все це – лише для доброго та позитивного настрою.
А що ж роблять 1 квітня саме жителі нашого міста, ми вирішили дізнатися, провівши опитування на вулицях Енергодару.

Енергодар відзначає день сміху
День сміху та гумору в Енергодарі

Звідки родом свято гумору та сміху, ніхто достовірно зараз відповісти не може. Але відомо,що у цей день нашими далекими предками відзначався день весняного рівностояння який і супроводжувався пустощами під час святкування. Можливо, саме з того часу до нас і дійшло це свято. Але зараз ейого відзначають трішки інакше – жартуючи над оточуючими.

Під час опитування виявилось, що у нашому місті мешкають багато людей, які вважають сміх та жарти не невід’ємною часткою свого життя. Зустрічаються, звісно ж, й ті, хто дотримується іншої думки, але таких у нас менше.

Першеквітневі жарти,  на думку городян, продовжують життя
Енергодарці розповіли про те, як вони жартують першого квітня

Першоквітневі жарти, зі слів багатьох, з ким ми поспілкувалися, добрий спосіб для продовження життя та лікування багатьох депресивних та пригнічених станів. Тож, посміхайтеся частіше, не залишаючи шансу негараздам зіпсувати вам настрій.

Варвара Соболева, Михайло Веселов, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X