Перша робоча зустріч нової енергодарської влади з керівництвом ЗАЕС

На Запорізькій атомній електростанції сьогодні, 11 грудня, відбулася перша робоча зустріч Енергодарського міського голови Дмитра Орлова та нового депутатського складу з адміністрацією та керівництвом ЗАЕС. Серед новообраних 34 депутатів 19 є працівниками атомної станції.

В ході зустрічі були обговорені питання щодо створення в міськраді злагодженої команди депутатів-атомників, ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування та містоутворюючого підприємства, а також перспектив розвитку міста в цілому.

Тимчасово виконуючий обов’язки директора Запорізької АЕС Юрій Кульба разом з колегами привітали Дмитра Орлова, який є колишнім працівником ЗАЕС, та депутатів, які продовжують працю на підприємстві, з підсумками виборів та наголосили на їхній безпосередній відповідальності перед атомною станцією та енергодарцями.

Міський голова також запевнив, що разом з депутатами він налаштований на продуктивну взаємодію. Звернувшись до представників міськради, мер акцентував увагу на необхідності їхнього включення у всі процеси життєдіяльності Енергодара.

Також Дмитро Орлов попросив адміністрацію ЗАЕС з розумінням поставитися до того, що частина працівників підприємства віднині є депутатами, тож найближчі 5 років вони будуть виконувати важливу суспільну функцію, поєднуючи громадську та виробничу роботу.

Також на зустрічі обговорили питання стабілізації ситуації щодо захворюваності на COVID-19 в Енергодарі та вжиття стосовно цього необхідних заходів, а також взаємодії міста з Запорізькою АЕС. Натомість керівництво ЗАЕС запевнило: плідній співпраці з органами місцевого самоврядування з усіх важливих питань – бути!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі виявили понад півсотні нових хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X