Енергодарська міська рада: повне перезавантаження відбулося!

Більше місяця від дати виборів знадобилося Енергодарській територіальній виборчій комісії, аби скликати першу сесію міської ради в оновленому складі. І ось, нарешті, це сталося! 4 грудня – в останній день, коли це можна було зробити згідно з законом, голова ТВК таки оголосив імена депутатів. Але на сесії прозвучало 33, а не 34 прізвища депутатів.

Ще по одній представниці  партії «Слуга народу»  Наталії Лабяк продовжуються баталії, які навіть перейшли в судову площину. Наразі виборча комісія не визнає її депутатом. Тож чекаємо, чим закінчиться ця історія.

А от щодо міського голови Енергодара, то тут місця для сумнівів не залишилось! Ним став Дмитро Орлов, який урочисто прийняв від свого попередника Павла Музики печатку як символ влади, отримав вітання від аміністрації та профспілки Запорізької АЕС а також народної депутатки Юлії Яцик. Дмитро Орлов склав присягу, і відтепер він офіційно займає цю відповідальну посаду.

Міський голова Енергодара Дмитро Орлов  приймає вітання
Міський голова Енергодара Дмитро Орлов  приймає вітання

Аби максимально активізувати роботу органів місцевого самоврядування, на першому засіданні були призначені заступники міського голови. Ними стали Сергій Холод і Алла Біленька. Обрали й нову керуючу справами виконавчого комітету – Яну Дабіжу. Затвердили новий склад виконавчого комітету.

Керуючою справами виконавчого комітету призначена Яна Дабіжа
Керуючою справами виконавчого комітету призначена Яна Дабіжа

Депутат Анатолій Анохін виніс на розгляд питання щодо ситуації в медичній сфері Енергодара у зв’язку з пандемію Covid-19. Тому вирішили першу сесію міської ради не закривати і зібратися найближчим часом вже з першими результатами і пропозиціями по медицині. Всі питання порядку денного новоспечені депутати підтримали одноголосно. Та чи збереже нова рада таку одностайність надалі, покаже час. В свою чергу, міський голова Енергодара Дмитро Орлов подякував виборцям за підтримку і висловив сподівання на плідну спільну роботу з новим депутатським корпусом.

Каріна Стрєльнікова, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергодарські студенти отримують знання онлайн?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X