Екс-керівництво енергодарського КП «ТВК» підозрюють у перевищенні службових повноважень

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо екс-керівництва енергодарського КП «Тепловодоканал» щодо порушень законодавства про державні закупівлі та знищення документації підприємства. Про це пише 061, посилаючись на реєстр судових рішень.

Екс-керівництво «ТВК» підозрюють у перевищенні службових повноважень і знищенні документації

Згідно з матеріалами справи, в період з червня по липень 2019 року посадові особи КП «Тепловодоканал», зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе і третіх осіб, знаючи про існування боргу перед «Запоріжжяобленерго» на суму 5,5 мільйона гривень, провели закупівлю електроенергії у компанії «ВЕК «Паливенерго». В результаті цього виникла заборгованість в розмірі 1 мільйон 800 тисяч гривень. Для того, щоб замести сліди, було знищено програмне забезпечення підприємства, статутна, фінансова, звітна та бухгалтерська документація, договори, печатки, штатний розклад, посадові інструкції, відомості про зарплату і формування платіжок на оплату комунальних послуг.

Допитаний в якості свідка на той момент в.о. директора КП «Тепловодоканал» Юрій Сальніков розповів, що після призначення його на посаду, за його розпорядженням була призначена інвентаризація. За її підсумками з’ясувалося, що на підприємстві відсутні статутні документи, печатки, основна частина документів бухгалтерського обліку і фінансової звітності, умисно знищена електронна база даних 1С. Також був викрадений сервер з базою даних комунального підприємства, що призвело восени 2019 року до проблем зі своєчасним виставленням рахунків споживачам комунальних послуг, розрахунками з контрагентами, виплатою податків і заробітної плати працівникам.

Правоохоронці провели ряд обшуків за місцем проживання колишнього керівництва і вилучили ряд документів і речових доказів. Перед Новим роком підозрюваному вдалося через адвокатів настояти на зняття арешту з його мобільного телефону.

Нагадаємо, що 18 липня 2019 року директора “Тепловодоканалу” Олександра Грешилова звільнили з посади. В даний час керує підприємством Сергій Хоролець.

Дякуємо за підтримку аналітичну систему You Control.

Читайте також: Суд обрав запобіжний захід енергодарцю, який погрожував людям зброєю (ВІДЕО)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X