Енергодарських підприємців перевіряють на дотримання трудового законодавства

На засіданні виконавчого комітету Енергодара начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Смірнова доповіла присутнім, що у 2019 році в Енергодарі було проведено чимало інспекційних перевірок. Вони проходили з метою виявлення фактів порушення трудового законодавства.

Енергодарських підприємців перевіряють на дотримання трудового законодавства
У 2019 році в Енергодарі було проведено чимало інспекційних перевірок

За період з січня по вересень поточного року інспектором праці в Енергодарі було проведено 18 перевірок на підприємствах малого бізнесу. За результатами таких перевірок роботодавцям винесено 14 приписів про усунення виявлених порушень.

Більшість з них стосуються недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці та своєчасної виплати заробітної плати, а також використання праці неоформлених працівників.

Як приклад: Олена Смірнова повідомила членів виконкому, що одному з підприємств Енергодара було винесено штраф за неоформленого працівника у розмірі 125 тисяч гривень.

Протягом 2019-го року інспектором складено та передано до суду 10 протоколів про адміністративні правопорушення, з них на сьогоднішній день задоволено 4. Інші знаходяться на розгляді.

Читайте також: Енергодарців чекають нові тарифи на ритуальні послуги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X