Застереження для енергодарців: купуючи банани, ретельно перевіряйте їх

Українська пізнавальна телепрограма про подорожі до найекзотичніших країн «Світ навиворіт» транслюється на телеканалі «1+1» майже 10 років. Шанувальники тревел-шоу знають, що незмінним ведучим всі роки існування проекту є Дмитро Комаров.

Саме зараз мандрівник знімає новий сезон у Бразилії. Це країна, яка є найбільшим постачальником бананів у всьому світі. На зйомках програми ведучий довідався, що банан може приховувати смертельну загрозу: на фруктах живуть бананові павуки, які дуже отруйні для людського організму.

Застереження для енергодарців: купуючи банани, ретельно перевіряйте їх

Якщо ви полюбляєте ласувати екзотичним фруктом, то обов’язково маєте це знати! На жовтій шкірці банана бразильський павук відкладає величезну кількість яєць та закріплює їх павутиною.

Відомо, що отрута цих членистоногих в кілька разів сильніша за отруту відомої Чорної вдови. Бразильські бананові павуки занесені до Книги рекордів Гіннеса як найбільш отруйний серед йому подібних.

Отрута цих членистоногих в кілька разів сильніша за отруту відомої Чорної вдови

Вже були випадки, коли заражені банани потрапляли на українські ринки. Тож ретельно перевіряйте банани перед покупкою! Якщо на фруктах є підозріла чорна пляма (або біла кладка), то ні в якому разі не можна брати цей плід і якнайшвидше треба повідомити про підозрілий фрукт співробітникам магазину.

Читайте також: Скільки сталося пожеж в Енергодарі і чому згоріло майже 4 га території?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X