Перерахунки КП «ТВК», харчування дітей, розвиток медицини в Енергодарі: підсумки 15-ї сесії міськради

У п’ятницю, 26 листопада, відбулася чергова 15-а сесія Енергодарської міської ради. Почалося засідання з приємностей. Міський голова Дмитро Орлов вручив відзнаку «Почесний громадянин міста Енергодара» заслуженому тренеру України, тренеру-викладачу з веслування на байдарках та каное вищої категорії ДЮСШ СОК ЗАЕС Сергію Снежку, вихованці якого багаторазово ставали переможцями та призерами чемпіонатів найвищих рівнів.

Міський голова Дмитро Орлов вручив відзнаку «Почесний громадянин міста Енергодара» заслуженому тренеру України Сергію Снежку

Також Дмитро Орлов привітав колег з прийдешнім Днем місцевого самоврядування та вручив найактивнішим депутатам почесні грамоти.

Найактивніших депутатів міськради привітали грамотами

Депутат фракції ОПЗЖ Андрій Шевчик ініціював розгляд питання щодо створення тимчасової контрольної комісії з перевірки КП «Тепловодоканал» стосовно з’ясування обставин, які призвели до помилки в розрахунках коефіцієнту в тарифі на опалення за жовтень.

Втім така ініціатива депутатів фракції ОПЗЖ не знайшла підтримки, адже це питання вже порушували на останньому засіданні виконавчого комітету, а також виносили на розгляд наглядової ради ТВК. Рада з’ясувала обставини, які призвели до помилки, провела перевірку розрахунків та надала доручення керівництву ТВК провести службове розслідування, про результати якого поінформувати наглядову раду у двотижневий термін. Очікується, що вже наступного місяця всі мешканці отримають перерахунки за надлишкові нарахування.

Перерахунки КП «ТВК», харчування дітей, розвиток медицини: за що голосували енергодарські депутати

Депутат від фракції «Європейська солідарність» Олексій Мельничук виступив з ініціативою внести до порядку денного питання про реорганізацію КП «Комунальні системи» шляхом приєднання його до КП «Єдині інформаційні системи». Такий крок, на думку депутата, допоможе поліпшити якість надання послуг та дозволить організувати оптимальну роботу діючого комунального підприємства. Втім після обговорення на загальній депутатській комісії питання вирішили не вносити до порядку денного, а розглянути його на наступній сесії.

Низка рішень стосувалася внесення змін до міських програм. Зокрема змінами до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я збільшено на наступний рік обсяги фінансування на придбання для медсанчастини спецавтомобілю – «швидкої допомоги» з усім необхідним обладнанням.  Також для лікарні планується придбати медобладнання для ПЛР-лабораторії та для реабілітації пацієнтів.

Також на прохання депутатів на сесії пролунала інформація від начальниці відділу охорони здоров’я міської ради Мирослави Климчук-Новачкевич щодо позитивних змін в СМСЧ. Детальніше дивіться у нашому сюжеті.

Також на сесії затвердили питання щодо організації харчування школярів. Так, учні 1–4 класів, а також представники пільгових категорій незалежно від віку зможуть в наступному року отримувати безкоштовне одноразове харчування.

Крім того, рішенням ради встановлені строки проведення звітів депутатів міської ради про свою роботу за цей рік. Перед своїми виборцями обранці звітуватимуть з 29 листопада по 19 грудня.

На сесії також ухвалили два депутатських звернення. Перше адресувалося НКРЕКП та стосувалося недопущення підвищення цін на газ, яке призведе до надмірного фінансового навантаження на енергодарців, зокрема на мешканців 1-2 мікрорайонів. Друге звернення до Верховної Ради України стосувалося субвенції по зоні спостереження АЕС, яку в цьому році території й досі не отримали.

Також на засіданні з коштів депутатського фонду виділили 116 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги на дороговартісне оперативне лікування трьом енергодарцям.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Рятувальний прокол: завдяки лапароскопічним операціям пацієнти Енергодарської СМСЧ…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X