«Будь інженером!»: в Енергодарі нагородили переможців ювілейного учнівського конкурсу

Вчора, 12 травня, в культурно-діловому центрі Запорізької АЕС відбулося урочисте підбиття підсумків та нагородження переможців ювілейного Х відкритого конкурсу «Будь інженером!». Його організаторами традиційно виступили Організація молоді та Рада молодих фахівців ЗАЕС за підтримки адміністрації та профспілкової організації атомної станції, а також управління освіти Енергодарської міської ради.

«Будь інженером!»: в Енергодарі нагородили переможців учнівського конкурсу
«Будь інженером!»: в Енергодарі нагородили переможців учнівського конкурсу

Щороку інтелектуальні змагання проходять з трьох дисциплін: математики, фізики та хімії. Головна мета конкурсу – не тільки збільшити інтерес до базових предметів інженерного напрямку, але й підвищити престиж професії атомника. Тому невипадково участь у конкурсі беруть учні 10-х класів, для яких вибір майбутньої професії як ніколи актуальний, а особливо для тих, хто планує пов’язати своє життя з енергетикою. Цього року конкурс зібрав 87 учасників – учнів енергодарських шкіл.

З перемогою учнівську молодь привітали почесні гості
З перемогою учнівську молодь привітали почесні гості

На свято завітали почесні гості – заступник генерального директора Запорізької АЕС з персоналу Олександр Штатський, голова первинної профспілкової організації ЗАЕС Іван Здравчев, міський голова Енергодара Дмитро Орлов та в.о. начальниці управління освіти Енергодарської міської ради Олена Ржевська. Вони щиро привітали учнівську молодь з перемогою, сказали теплі напутні слова, а також подякували вчителям за підготовку конкурсантів.

Переможці конкурсу «Будь інженером!» отримали приємні подарунки
Переможці конкурсу «Будь інженером!» отримали приємні подарунки

Переможці конкурсу отримали сувенірну продукцію від Запорізької АЕС та цінні подарунки від громадських організацій «Українське ядерне товариство» та «БРАМА».

Сподіваємося, що перші здобутки стануть для школярів гарним стимулом для подальшого наукового розвитку та інтелектуального зросту, а приклад цьогорічних конкурсантів надихне учнівську молодь Енергодара на участь у наступному році.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Безлад триває: окупанти енергодарського КП «КС» знову не пустили керівництво та…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X