Мрії здійснилися: реалізовано перші проекти-переможці конкурсу ДТЕК

В Енергодарі презентували перші проекти-переможці конкурсу ДТЕК «Громада своїми руками-2019». 30 жовтня ініціативні групи продемонстрували гостям результати своєї роботи. Тепер 270 маленьких вихованців та 85 працівників енергодарського дитсадочку №16 завдяки гранту ДТЕК навчаються і працюють в затишних, добре освітлених приміщеннях. Колектив закладу вже вдруге став переможцем щорічного конкурсу «Громада своїми руками». На 80 тис. грн. від компанії в закладі встановили 275 енергозберігаючих світлодіодних світильників, а на заощаджені від проекту кошти, додатково – ще 36 бактерицидних опромінювачів та 10 акумуляторних світильників.

30 жовтня ініціативні групи продемонстрували гостям результати своєї роботи
В Енергодарі презентували перші проекти-переможці конкурсу ДТЕК

Завдяки встановленню економічного освітлення, колектив садочку планує заощадити до 75% витрат на електроенергію. Тепер енергодарським дітям навчатися буде цікаво, безпечно та світло.

Освітяни пообіцяли, що не зупиняться на досягнутому, і будуть продовжувати розробляти цікаві та потрібні проекти для участі в конкурсі.  А маленькі енергодарці подарували присутнім іграшки, зроблені власними руками та чудовий танок.

Колектив садочку планує заощадити до 75% Витрат на електроенергію
Тепер енергодарським дітям навчатися буде цікаво, безпечно та світло

Також в  дитячому навчальному закладі №9, завдяки фінансуванню ДТЕК, з’явилася затишна кімната для розвитку і відпочинку учнів. «Дивосвіт» – таку назву має ідея, що освітяни називають першою сходинкою для створення сучасного сенсорного центру для своїх майбутніх школяриків. На виграні кошти компанії ДТЕК було придбано сучасні методичні посібники, розвиваючі ігри, зручні меблі та багато іншого. Тепер дітлахи навчаються, граючи у сучасному облаштованому кабінеті.

На виграні кошти компанії ДТЕК було придбано сучасні методичні посібники, розвиваючі ігри
Завдяки фінансуванню ДТЕК з’явилася затишна кімната для розвитку і відпочинку учнів

У 2019 році в конкурсі грантів ДТЕК перемогли 12 найкращих проектів. На їх реалізацію, благоустрій та розвиток міста компанія спрямувала 800 тис. грн. Як зазначив директор ДТЕК Запорізької ТЕС Сергій Шовгеля:

«Громада своїми руками» не вимагає додаткової реклами. Результати за 7 років – 56 успішно реалізованих проектів. Це нові класи і кабінети в закладах освіти, спортивні та ігрові майданчики для дітей та молоді, теплі вікна і енергоефективне освітлення в будинках. Компанія ДТЕК допомагає зробити місто комфортнішим та затишним».

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Ніхто не забутий, ніщо не забуте: в Енергодарі відкрилася виставка військових експонатів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X