Педагог – не просто професія, це – покликання: історія енергодарської вчительки

Нарешті прийшла довгоочікувана весна, а разом із нею наближається найжіночніше та найпрекрасніше свято – 8 Березня. Команда МедіаЦентра продовжує цикл сюжетів про чарівних та тендітних жінок Енергодара та їхні різноманітні професії.

Цього разу нашою героїнею стала вчителька німецької мови Енергодарської загальноосвітньої школи №7 – Світлана Карева.

Закінчивши у 1991 році Запорізький державний університет, Світлана одразу ж пішла працювати до школи вчителькою. В серпні цього року жінка святкуватиме 30-річчя своєї професійної діяльності. Окрім викладання німецької мови учням 1-11 класів, Світлана є класним керівником 6-А класу, а також очолює шкільний театральний гурток «Сапфір», якому в цьому році виповнюється вже 10 років.

Вчитель – це не просто професія, вчитель – це покликання. Цю справу треба не просто любити, нею треба жити.

«Я просто люблю дітей і люблю все, що з ними пов’язано. Люблю їхні посмішки, їхні допитливі очі. Люблю, коли діти біжать по коридору мені на зустріч і обіймають мене. Я дуже ціную, коли до мене приходять мої випускники, бо вважаю: якщо після закінчення школи вони знаходять декілька хвилин свого вільного часу для того, щоб прийти до свого вчителя – то цей вчитель все робить вірно і він не даремно обрав свою професію», – поділилася з нами Світлана Карева.

Вчителька німецької мови Енергодарської ЗОШ №7 Світлана Карева
Вчителька німецької мови Енергодарської ЗОШ №7 Світлана Карева

Професія вчителя в усі часи була однією з найповажніших та благородніших. А в чому полягає її особлива цінність у нашому сучасному глобалізованому інформаційному світі?  Подробиці дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Тисячі книжок та підручників – велике «господарство» енергодарської бібліотекарки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X