В Енергодарі знову пройде парад «лівих» до Дня Перемоги

25 квітня в Енергодарі відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому підвели підсумки опалюваного сезону. Комунальники також запевнили громадськість, що вже почалася підготовка до наступної зими. І пообіцяли не забути про наболіле для городян – покрівлі. Щоправда, без особливої конкретики.

В Енергодарі відбулося засідання виконкому
Засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради

В свою чергу представники влади  виправдали підвищення тарифів «Тепловодоканалу». Кажуть, нові розрахунки, які так вразили громаду, мали бути іще більшими. Та в них не заклали інвестиційні витрати. Про це, зокрема, заговорив перший заступник міського голови Енергодара Ігор Курдя.

Перший заступник міського  голови Енергодара Ігор Курдя заговорив про тарифи
Перший заступник міського  голови Енергодара Ігор Курдя

Із цікавинок. Цього року на День міста, який ми святкуватимемо 9 червня, в Енергодарі планується провести знаменитий турнір «Strongman Energy Cup – 2019».  Захід проводитиметься за сприяння Федерації стронгмену України із запрошенням заслуженого майстра спорту України, одного з найсильніших людей України та світу Василя Вірастюка. На цей захід на виконкомі виділили близько 200 тисяч гривень.

«Strongman Energy Cup -2019» в Енергодарі
«Strongman Energy Cup – 2019»

І ще одна новина. Міська організація політичної партії «Союз лівих сил» знову має намір провести в Енергодарі ходу 9 травня. І щорічно ця ініціатива викликає великі суперечки серед енергодарців. Члени виконкому довго обговорювали це питання.  Та врешті констатували, що заборонити права не мають. Можуть тільки попередити про відповідальність. Більше про питання, які обговорювалися на виконкомі, дізнавайтеся в сюжеті МедіаЦентра.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «МДЛ Енергодар»: правозахисник – про суди, їх кількість та результати

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X