Звільнений в’язень Кремля Євген Панов зустрівся з Порошенком

Звільнений з російської в’язниці енергодарець Євген Панов зустрівся з п’ятим президентом України Петром Порошенко. Відповідне відео днями було опубліковано на сторінці чинного лідера партії “Європейська Солідарність” у Facebook.

Зустріч зі звільненим з полону Євгеном Пановим

Захоплююся мужністю звільненого з російської в’язниці Євгена Панова. Він разом з нашими справжніми героями з честю пройшов ці неймовірні випробування. Родина Євгена – мама, брат, дружина, – дуже багато зробили для того, щоб його ім’я знали і воно звучало на всіх акціях щодо звільнення заручників. Це допомогло нам тримати спільну позицію на міжнародній арені, щоб усі прізвища були зафіксовані в резолюціях ПАРЄ та інших документах. Радий був потиснути руку Євгену та подякувати за стійкість та патріотизм.

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 19. September 2019

Петро Порошенко привітав Євгена Панова з поверненням додому.

“Я висловлюю справжнє захоплення тією мужністю, з якою ви разом з нашими справжніми героями пройшли ці неймовірні випробування. Я твердо переконаний, що на прикладах вашого патріотизму, вашої любові, вашого вміння воювати повинні виховуватися покоління українців”, – сказав він.

У свою чергу, Євген Панов подякував Порошенку за його зусилля зі звільнення українців з кремлівських в’язниць.

“Я прекрасно знаю, що Ви за нас боролися … Коли я дивився російські новини – чим гірше в російських новинах говорять про Україну, тим краще. Називали Порошенко головним ворогом, і мені це подобалося… Якщо вони говорять погане, значить все йде добре (в Україні – ред.)”, – зазначив Панов.

Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко також привітала Євгена Панова зі звільненням та поверненням в Україну.

“Ми дуже хочемо подякувати вашій родині. Ваша мама, брат, дружина дуже багато робили для того, щоб ваше ім’я було на слуху і звучало на всіх акціях зі звільнення заручників. Ця активність так само дозволяла нам тримати спільну позицію, щоб всі прізвища звучали на міжнародній арені, були зафіксовані в резолюціях ПАРЄ та інших документах”, – сказала депутат.

Нагадаємо, на минулих вихідних Євген Панов повернувся додому, в Енергодар.

Читайте також: Енергодарці в останній раз переведуть годинники на зимовий час

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X