Обмін полоненими: енергодарець Євген Панов повернувся в Україну (ВІДЕО)

Сьогодні, 7 вересня, між Україною та Росією проходить обмін полоненими в форматі “35 на 35”. Серед звільнених – енергодарець Євген Панов.

Літак приземлився о 13:35, його прибуття очікували рідні і близькі полонених, президент України Володимир Зеленський та інші представники керівництва країни, а також безліч журналістів.

Нашого земляка в аеропорту «Бориспіль» зустрічали мама та брат. Пізнішн Ігор Котелянець опублікував в соцмережі Facebook фото з Євгеном.

Мама Віра Котелянець незадовго до приземлення літака сказала: “Ще не вірю в повернення сина. Поки не побачу – не повірю”.

Енергодарці дуже раді визволенню Євгена Панова та чекають на його повернення додому.

Обмін полоненими: енергодарець Євген Панов повернувся в Україну (ВІДЕО)
Євген Панов з сім’єю в аеропорту “Бориспіль”

Нагадаємо, в серпні 2016 року ФСБ РФ оголосила про затримання в Криму Євгена Панова і Андрія Захтея. Тоді російські спецслужби заявили, що вони були членами «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Євген Панов вину в інкримінованому йому злочині не визнав. У липні минулого року Панова засудили до 8 років колонії суворого режиму. Суд зарахував в цей термін близько двох років, які енергодарець провів під вартою.

Читайте також: В Енергодарі проходить набір в гуртки Малої академії наук

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X