Пам’ятка виборцю: Іван Сердюк нагадує, як відбуватимуться вибори в Верховну раду України

Шановні друзі! Для когось можливість голосування вже давно не дивина, а хтось, щойно досягши 18-річного віку, прийде на вибори вперше. Для того, аби 21 липня, в день голосування ви добре орієнтувалися на дільницях і розуміли, чому саме отримаєте два бюлетені, хочу нагадати.

Пам’ятка виборцю: Іван Сердюк нагадує, як відбуватимуться вибори в Верховну раду України
Кандидат в народні депутати України по виборчому округу №79 Іван Сердюк

Вибори в Верховну раду України відбуваються за пропорційно-мажоритарною системою. Тобто, Рада складається з двох рівних половин. Одна половина, а це 225 депутатів, обирається від політичних партій, та не прив’язана до будь-яких територій. Ще стільки ж депутатів  – це представники конкретних територій (округів). Всього в Україні затверджено 225 округів.

Тож, в день голосування на дільницях ви отримаєте одразу 2 бюлетені. В одному буде вказано перелік політичних партій. Ви обирає ту, програма якої вам імпонує. В другому бюлетені будуть вказані  прізвища кандидатів по конкретному округу. Це і є кандидати-мажоритарники.

В нашому випадку в бюлетені в алфавітному порядку будуть зазначені прізвища 15-ти кандидатів по мажоритарному округу №79. Це і є наш з вами регіон. Ви маєте обрати одного з них, та віддати свій голос людині, якій довіряєте захищати свої інтереси у Верховній раді України. Друзі, голосуйте свідомо!

З повагою, кандидат в народні депутати України по виборчому округу №79 Іван Сердюк

Політична реклама

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X