В Енергодарі продовжать видавати «пакунки малюка»

Після піврічної перерви «пакунки малюка» повертаються в пологові будинки і центри соціального захисту Запорізької області – зі складу на Київщині вирушила перша в цьому році партія наборів. Всього до нашої області буде завезено понад 1800 бебі-боксів, кожен з яких містить 16,7 кг найнеобхідніших речей для малюка до півроку.

Енергодарські батьки знову зможуть отримати бебі-бокси
Енергодарські батьки знову зможуть отримати бебі-бокси

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації, відучора бебі-бокси почали доставляти відразу в 17 установ Запоріжжя, Мелітополя, Бердянська, Веселого та Енергодара. У нашому місті набори для новонароджених можна буде отримати у спеціалізованій медико-санітарній частині за адресою: пр. Будівельників, 33.

«Пакунок маляти» – це державна одноразова натуральна допомога при народженні дитини. У коробці-колисці зібрані дитячий одяг декількох розмірів, підгузки, засоби гігієни, демісезонний комбінезон, кілька видів пелюшок, дитячий матрац, розвиваючі іграшки.

Минулого року видачу наборів припинили через те, що  не вдалося провести відповідний тендер. Замість цього батьки могли отримати компенсацію в розмірі 5000 гривень. У вересні Верховна Рада повернула бебі-бокси, тендер відбувся в кінці року, тож вже в найближчі дні батьки знову зможуть отримати набори малюків.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Куди енергодарцям звертатися, аби отримати препарат калію йодид?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X