П’ять енергодарських закладів освіти стали переможцями масштабного міжнародного форуму

З 20 по 22 жовтня у Києві проходила ХІІІ міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» – професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це майданчик для презентації освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проєктів та спілкування освітян.

Організовує та проводить виставку компанія «Виставковий Світ» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти.

Участь у масштабному заході взяли й представники Енергодара. Причому не просто взяли, а повернулися додому з нагородами: серед одинадцяти медалей, що вибороли педагоги Запорізької області, п’ять належать енергодарським освітянам!

«Інноватика в сучасній освіті»: п’ять закладів освіти Енергодара стали переможцями масштабного міжнародного форуму

Як повідомляється на Фейсбук-сторінці управління освіти, «золотою» медаллю нагороджені ДНЗ «Золота рибка» №13 та ЕНВК №9, а «срібною» – ЕЗОШ №7, ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ «Джерельце» №15.

Консультаційно-методичний супровід учасників здійснював Центр професійного розвитку педагогічних працівників Енергодарської міської ради.

Вітаємо переможців із беззаперечним успіхом!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі від коронавірусу вакциновані майже 90% освітян

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X