У Водяному правоохоронці навідалися на овочевий ринок та розігнали порушників карантину

Сьогодні, 22 березня, рано вранці, правоохоронці разом із співробітниками спецпідрозділу ГУ Нацполіціі у Запорізькій області навідалися у село Водяне на овочевий ринок.

У Водяному правоохоронці навідалися на овочевий ринок та розігнали порушників карантину

В народі ринок більш відомий як «Сіверинка». Мешканці сусідніх сіл везуть туди різні овочеві культури, які в них купують люди з інших областей України.

Оскільки під час карантину діяльність різного роду ринків є протизаконною, то правоохоронці, в прямому сенсі слова, розігнали порушників карантинного режиму.

Людям повідомили, що за недотримання правил карантину їм загрожує кримінальна відповідальність.

Також представники силових структур запропонували продавцям та покупцям скористатися  мережею інтернет і зробити ринок «в режимі онлайн».Тож вже зараз люди збираються у спільноти: в таких месенжерах як Viber та Telegram.

В іншому ж випадку, повідомили правоохоронці, є перспектива, що сполучення між областями взагалі перекриють, і збувати овочевий товар взагалі не буде можливості.

Читайте також: В Енергодарі підприємців звільнять від орендної плати за комунальні приміщення

1 Комментарий
  1. Ирина :

    Ваш комментарий эпидемия это безусловно страшно и очень серьёзно! Но что делать обычным людям которые выростили продукты и им теперь их просто некуда девать если нет возможности их продать то за что жить в сёлах за что курюпить хлеб или не дай бог лекарства? А горожанам которые покупали молочные продукты детям или старикам? А молочникам просто выливать молоко в землю или как?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X