Результати ЗНО: 14 запорізьких абітурієнтів отримали 200 балів

Випускники 2020 вже можуть спокійно видихнути — усі, хто складав ЗНО на основній сесії, вже отримали свої результати і готуються реєструвати особистий кабінет вступника.

ЗНО-2020: 14 запорізьких абітурієнтів отримали максимальні 200 балів

Основна сесія ЗНО відбувалась з 25 червня по 17 липня. У тестуванні взяли участь майже 380 тисяч випускників, найпопулярнішими предметами були українська мова і література, історія та математика. Найрідше вибирали іноземні мови: французьку, німецьку та іспанську, повідомляє «Освіторія»

У Запорізькій області для проходження ЗНО зареєструвалися близько 16 тисяч учасників. Це більше, ніж минулого року, майже на 700 осіб. У свою чергу в Енергодарі цього року всього було 394 випускника. Однак всього в місті ЗНО склали понад 2000 учнів та випускників минулих років. Явка на тестування по Енергодару склала 84%.

Усього в Україні 447 школярів цього року стали 200-бальниками. Це на 63 % більше, ніж минулого року. Найбільше 200-бальників цього року з математики – 142 особи.

Унікальний учасник ЗНО цього року — випускник звичайної сільської школи в Івано-Франківській області: складав чотири предмети, два з яких — українську мову й літературу і математику склав на 200 балів, англійську мову — на 199 балів, фізику — на 196 балів.

У Запорізькій області 14 учасників ЗНО отримали 200 балів за виконання робіт з основних предметів. Це вдвічі більше, ніж в минулому році. Серед тих, хто отримав максимальний бал, є й енергодарська випускниця Тетяна Борисенко, яка тестування з біології склала на 200 балів.

Читайте також: ЗНО в умовах карантину: як впоралися з викликом енергодарці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X