Жителі Запорізької області отримали понад 18 тисяч електронних ключів

За перший квартал електронні довірчі послуги у фіскальній службі Запорізької області отримали 7225 платників податків. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС в Запорізькій області.

Запорожці з початку року отримали понад 18 тисяч електронних ключів
У 2019 році запорізькі платники активніше звертаються за е-ключами

Фахівці запорізьких пунктів Акредитованого центру сертифікації ключів сформували 18446 кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Як підкреслив в.о. начальника управління Валерій Манько, у цьому році запорізькі платники активніше звертаються за електронними ключами – у порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість клієнтів відділень АЦСК зросла на 441 особу.

Співробітники центрів щоденно обслуговують, щонайменше, 80 відвідувачів. Серед них переважно суб’єкти підприємницької діяльності, посадові особи державних органів, підприємств, організацій та установ м. Запоріжжя та області.

Нагадуємо, що кваліфіковані сертифікати відкритих ключів надають доступ до десятків он-лайн сервісів ДФС, зокрема, які реалізовані і в Електронному кабінеті платника, а також до електронних послуг інших державних відомств.

Більше інформації про умови і особливості надання електронних довірчих послуг – на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС.

Читайте также: Запорізькі власники VIP-авто заплатили 1,3 мільйона гривень податку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X