В Енергодарі люди мало не отруїлися неякісним лікарським засобом

Досить часто на слуху знаходяться історії про неприємні випадки, пов’язані з медичними установами, чи, навіть, частіше з фармакологічними компаніями, які досить легковажно ставляться до здоров’я та життя українців. Енергодар не став виключенням, а лише доповнив цей перелік.

Енергодарці мало не постраждали з вини аптечної установи?
В Енергодарі люди ледве не отруїлися лікарським засобом

Так, героїнею нашого матеріалу стала дівчина, родина якої, з її слів, мало не постраждала після придбання в «Аптеці низьких цін», що знаходиться за адресою Будівельників, 27/а,  лікарського засобу.

З розповіді Анастасії нам стало відомо, що до цього випадку вони неодноразово купували ці ліки, та, після останнього придбання, вирішили бити на сполох.

Як виявилося, одна упаковка препарату з куплених в  аптеці  трьох, мала страшний і неприємний запах, та після прийому з неї пігулок з’явилися проблеми зі здоров’ям.

В Енергодарі продають неякісні ліки
Енергодарці вирішили довести провину фармацевтичної установи щодо неякісних препаратів

Що причина в таблетках – виявили не відразу. Але коли придивитися до них уважніше, вирішили отримати пояснення від працівників аптечної установи.

Гаряча лінія аптеки стверджує, що гроші людям були повернуті, та ось постраждала сторона стверджує, що нічого не отримувала. Завідуюча закладу наголосила на тому, що повертати нічого не збирається.

Енергодарці проводять незалежну експертизу одного з лікарських засобів, куплених у місцевій аптеці
В Енергодарських аптеках порушують правила зберігання лікарських засобів

У пошуках справедливості та винуватця постраждала сім’я зверталася навіть  до компанії-виробника. Ті свою вину категорично виключають, так як інші таблетки з тієї самої партії нормальної якості, та і самі блістери на упаковках свідчать по те, що з термінами виробництва все було добре.

У їх відповіді також зазначено, що, можливо, було порушення у самій аптеці  правил утримання та зберігання медичних препаратів.

Після такої відповіді ті самі ліки були відправлені до лабораторії на експертизу, результати якої стануть відомі лише за декілька тижнів.

Ми ж у свою чергу поспілкувалися і з завідуючою аптеки. На камеру давати коментар нам відмовилися. Але в телефонній розмові на наші питання таки відповіла. Завідувачка висловила своє нерозуміння  з приводу  ситуації, що склалася, та претензій на їх адресу.

А, специфічний запах пігулок, каже жінка,  імовірніше за все, з’явився лише через те, що вони  зроблені на основі капусти, яка, напевно, і «пахтить» при їх прийомі.

Так це чи ні, до отримання результатів експертної оцінки тих пігулок напевно стверджувати ніхто не може. Будемо чекати на результати експертизи. Тож, до цієї теми ми ще повернемося.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Онкологічне захворювання: жителька Дніпровки потребує вашої допомоги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X