Енергодарці обурені освітленням міста вночі: чому на «зебрах» темно?

Останнім часом в Енергодарі побільшало випадків ДТП на пішохідних переходах. Звинувачувати в цьому можна як неуважних водіїв, так і пішоходів. Та в темну пору доби аваріям на «зебрі» сприяє ще й не надто гарне освітлення. Взимку, о 17:00 на вулиці суцільна темрява, а в Енергодарі якраз починається «час-пік». Люди поспішають з роботи, забирають діток з дитсадків або ведуть малечу на різні позашкільні гуртки. Й, на жаль, городяни негативно відгукуються про освітлення на пішохідних ділянках проїзної частини свого міста.

Світло в кінці переходу: чому в енергетичній столиці України ледь жевріють ліхтарі?
В темну пору доби аваріям на «зебрі» в Енергодарі сприяє погане освітлення

Люди скаржаться, що їм страшно переходити дорогу. Ліхтарі, які мають освітлювати «зебри», ледь-ледь жевріють, або й взагалі відсутні. Старше покоління також обурюється, що на таких важливих ділянках дороги нехтують безпекою людей.

Останнім часом в Енергодарі побільшало випадків  ДТП на пішохідних переходах
Старше покоління обурене поганим освітленням пішохідних переходів в Енергодарі

Ця проблема активно обговорюється і в соціальних мережах. Містяни не аби як занепокоєні поганим освітленням «зебр», тож ситуація з видимістю на переходах набирає обертів.

Ця проблема активно обговорюється і в соціальних мережах
Проблема поганого освітлення «пішоходів» обговорюється і в соцмережах

На сайті Енергодарської міськради є повідомлення про те, що КП «Комунальні системи» обстежило всі існуючі 67 пішохідних переходів, та планує біля них встановити опори з ліхтарями LED-освітлення. Будемо чекати.

КП «Комунальні системи» планує біля «зебр» встановити опори з ліхтарями LED-освітлення
КП «Комунальні системи» обстежило всі існуючі 67 пішохідних переходів

Ще одна цікава історія з новими сонячними панелями по вулиці Українській. Після реконструкції асфальтного покриття там встановили батареї для поглинання енергії сонячних променів та її перетворення у електричну. Тобто замінили звичні ліхтарі на більш сучасний вид освітлення. Таке «ноу-хау» люди не оцінили. Енергодарці розповідають, що з появою нових світильників стало ще темніше, горять не всі панелі. Дивує й те, що батареї встановлені по-різному. Одна «дивиться» на тротуар, інша – на проїзну частину.

В Енергодарі замінили звичні ліхтарі на більш сучасний вид освітлення
З появою нових світильників по вулиці Українській стало ще темніше

Коли цей безлад закінчиться, нам не відомо, та ми, як і всі інші енергодарці, хочемо жити у комфортному та безпечному місті.

Дар’я Климак, Леонід Савченко, Медіа ЦентрЕнергодар

Читайте також: Звіт зі спецефектами: чому енергодарців не вразили «мультики» мера?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X