В Енергодарі впроваджується дуальна форма освіти для безробітних

В умовах сьогодення можливість отримати якісну професійну освіту є запорукою успішного працевлаштування. Служба зайнятості надає своїм клієнтам можливість опанувати нові, сучасні та необхідні на ринку праці професії. Задля удосконалення освітньої та професійної підготовки впроваджуються перспективні форми навчання безробітних.

У 2018 році в Енергодарі 7 безробітних проходили навчання за дуальною формою
В Енергодарі впроваджується дуальна форма освіти для безробітних

Дуже ефективною є така форма навчання, як дуальна. Оскільки, кваліфікація працівника формується не тільки в процесі теоретичного навчання, а й у практичній діяльності, це спосіб придбання знань шляхом об’єднання навчального процесу в навчальних закладах та безпосередньо на робочих місцях підприємств. 

Зауважимо, що роботодавці можуть брати безпосередню участь в організації професійного навчання, а саме: у складанні та погодженні робочих навчальних планів і програм; у роботі державної кваліфікаційної комісії; в організації виробничого навчання і практики осіб на конкретному робочому місці.

Усі учасники процесу системи дуального навчання перебувають у виграшній позиції: навчальний заклад забезпечує вивчення теоретичного матеріалу, підприємство навчає потенційних робітників на власному обладнанні та залучає до навчального процесу високо кваліфікованих майстрів підприємства, відбувається корегування навчальних планів і програм під потреби підприємства, на практичні заняття відводиться переважна більшість годин, завдяки чому навчання стає практико-орієнтованим; відбувається пришвидшення  адаптації безробітного в колективі, пристосування до робочого ритму, роботодавець отримує кваліфікованого працівника з тією якістю знань та вмінь, який на цей момент йому потрібен. 

У місті Енергодар у 2018 році  за направленням Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості 7 безробітних проходили навчання за дуальною формою.

 «Впровадження дуальної форми навчання усуває основні недоліки традиційної системи освіти, дозволяє здолати розрив між теорією і практикою, наукою та виробництвом, а також поліпшує якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням сьогочасних вимог працедавців. А найголовніше, що після закінчення навчання безробітних уже чекають на робочих місцях!» – запевняє керівник Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Солдатенко.

Читайте також: Оновлена медична реформа: чого чекати енергодарцям?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X