Ось і закінчилась школа: випускники енергодарської гімназії почули свій останній шкільний дзвоник

Останній шкільний дзвоник 3 червня пролунав для 48-ми учнів 11-х класів Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія». Із закінченням шкільної стежини випускників щиро вітали їхні батьки, педагогічний склад закладу, маленькі першокласники та представники Запорізької атомної станції.

Випускники Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» попрощалися зі шкільним життям

На святі останнього дзвоника адміністрація закладу нагороджувала найкращих та найталановитіших вихованців почесними грамотами.

Кращі гімназисти отримали почесні грамоти
Кращі гімназисти отримали почесні грамоти

З радісними та усміхненими обличчями віднині колишні учні гімназії вітали своїх найкращих вчителів, дарували їм квіти та свої щирі обійми. Також випускники порадували вчителів та батьків традиційним шкільним вальсом та відпустили в небо повітряні кульки – як символ дитячої мрії.

Під звук останнього шкільного дзвоника, ступаючи під вишиті рушники, розстелені на щастя батьками, під гучні оплески гостей – випускників запросили на їхній останній шкільний урок.

Відтепер для хлопців і дівчат починається доросле життя – зі своїми викликами, турботами, сподіваннями та великими планами… Тож у добру путь, випускники!

Анна Федоренко Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Проблеми на кожному кроці: наглядова рада енергодарського ТВК розповіла про «тонкі…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X