Особлива дата: енергодарський дитячий садок №16 «Сопілочка» відсвяткував 30-річний ювілей

30 років тому, у жовтні 1991 року, в Енергодарі розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад №16 «Сопілочка» – один з найпопулярніших та найпрогресивніших садочків в нашому місті. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Славний ювілей: енергодарський дитячий садок №16 «Сопілочка» зустрів своє 30-річчя

Першою завідуючою дитсадка стала Неля Мандзюк, яка, з невеликою перервою в роботі, працювала на посаді завідувача закладу до 2016 року. А останні 5 років дитсадок очолює Світлана Кретиніна.

У 1997 році ДНЗ №16 одним з перших у місті став україномовним. Нині тут функціонують 13 груп, в яких виховуються 253 дитини. А всього за 30 років існування із садочка №16 випустили майже 8000 вихованців.

Колектив закладу – це 85 знавців своєї справи. Серед них – 38 педагогів, з яких 22 мають вищу освіту, 1 педагог має звання «Кращій працівник».

З ювілеєм колектив вітали міський голова Дмитро Орлов, керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа, начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва та голова профспілкового комітету освітян Микола Чорний, які вручили колективу дитсадка нагороди Енергодарського міського голови, Енергодарської міської ради та управління освіти.

Колектив закладу відзначили численними нагородами

МедіаЦентр щиро вітає колектив закладу з ювілеєм та зичить розвитку, процвітання та нових успіхів!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Після свят учні 5-11 класів та вихованці закладів позашкільної освіти…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X