Недашковський оскаржує своє звільнення з посади президента “Енергоатому”

Юрій Недашковський просить суд скасувати розпорядження Уряду щодо припинення ним повноважень президента НАЕК “Енергоатом”. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду Києва, повідомляє прес-служба суду.

Недашковський просить суд заборонити Кабміну проводити конкурсний відбір на посаду президента “Енергоатому”

Зокрема, Недашковський просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів про його звільнення від 27 листопада. До суду надійшла заява про забезпечення позову, де він просить ОАСК зупинити дію відповідного розпорядження уряду.

Також Юрій Олександрович просить Окружний адмінсуд Києва заборонити Кабміну та Міністерству енергетики та захисту довкілля вчиняти дії та приймати рішення щодо його звільнення з посади президента НАЕК “Енергоатом” з підстав, зазначених у відповідному розпорядженні КМУ.

Окрім цього Недашковський просить ОАСК заборонити Уряду та Міністерству приймати рішення, оголошувати та проводити конкурсний відбір керівника на посаду президента НАЕК “Енергоатом”.

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Читайте також: Енергетики вийшли на безстрокову акцію протесту

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X