Запорізька прокуратура оскаржує рішення суду у справі депутата-порушника

У Жовтневому районному суді Запоріжжя 10 червня 2019 року відбулося підготовче судове засідання з розгляду обвинувального акта стосовно глави фракції «Укроп» в Запорізькій міськраді Михайла Прасола.

Запорізька прокуратура оскаржує рішення суду у справі депутата-укропівця
Депутата звинувачують Михайла Прасола в декларуванні недостовірної інформації

Як повідомляє прес-служба прокуратури області, депутата звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення за ст.366-1 КК України (декларування недостовірної інформації).

За результатами засідання було задоволено клопотання сторони захисту та обвинувальний акт повернуто прокурору для усунення недоліків.

У зв’язку із незгодою з судовим рішенням, прокуратура Запорізької області має намір оскаржити його в Запорізькому апеляційному суді. Відповідна скарга була подана до суду 11 червня.

Нагадуємо, що 30 січня цього року прокурор області Валерій Романов у сесійній залі Запорізької міськради повідомив Михайлу  Прасолу про підозру щодо подання ним завідомо недостовірних відомостей у декларацію про доходи.

Слідством встановлено, що депутат у декларації за 2016 рік вніс недостовірні відомості щодо відсутності у нього фінансових зобов’язань, тоді як має непогашену заборгованість перед банківською установою за кредитним договором, сума якої станом на 31 грудня 2016 року складала понад 94 мільйона гривень.

Читайте также: В Енергодарі компанія “МДЛ” подала в суд на депутата міськради

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X