Книги зближують: в Енергодарі ОСББ почалося з соціальної бібліотеки

Навряд чи ще в якомусь місті України знайдеться ОСББ, яке почалося … з бібліотеки. А от в Енергодарі – є! Мешканців ОСББ «Українська, 33» поєднали книжки! Люди просто змонтували поличку та зносили на неї цікаві видання, аби сусіди мали змогу взяти, почитати. Дивовижно, але це й стало першим кроком до зближення. З часом книг в імпровізованій бібліотеці ставало все більше, тоді мешканці й зрозуміли – настав час розвиватися та створити власне об’єднання.

Книги зближують: в Енергодарі ОСББ почалося з соціальної бібліотеки
Як в Енергодарі мешканців ОСББ «Українська, 33» поєднали книжки

Пізніше, наслідуючи приклад цього будинку, всі сусідні теж створили власні ОСББ і зібрали їх в асоціацію «Об’єднань багатоквартирних будинків «Дія». Тепер енергодарців разом вирішують житлові проблеми та підтримують один одного.

Люди розповідають – були шоковані тим, що з їхніми будинками сталося за часи керування в них комунальних підприємств. Будинки ледь-ледь тримаються, каналізація – нікудишня! В під’їздах бігати таргани та страшенно смерділо.  Але городяни зазначають, що сумнозвісна компанія «МДЛ» теж до цього причетна.

Мешканці ОСББ в Енергодарі хваляться багатьма приємними змінами
Мешканці ОСББ в Енергодарі хваляться багатьма приємними змінами

Мешканці ОСББ, які з радістю прийшли до нас на зустріч, хваляться багатьма приємними змінами. Розповідають про нові дощечки для оголошень чудові квіткові куточки в під’їздах, які підіймають настрій енергодарцям, і про інші важливі деталі, які є складовими комфортного життя.

Схвильовані люди тільки тим, що міська влада, як то кажуть, «вставляє їм палки в колеса». А мала б навпаки підтримувати. На жаль, аналізуючи останні події в нашому місті, сміттєвий скандал та абсолютну закритість від народу, в людей взагалі не залишилося довіри до чиновників.

Та попри все, стрімкий зріст кількості ОСББ в Енергодарі є підтвердженням того, що люди зрозуміли важливу річ – вони можуть самостійно господарювати у своїх оселях, і знати, що їхні кошти завжди підуть на користь для них самих! Детальніше дивіться в нашому сюжеті.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Деякі мешканці Енергодара залишилися без світла

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X