Робота кипить: енергодарці невпинно облаштовують свої ОСББ

ОСББ «Кучугури» в Енергодарі – це шість чистих та гарних під’їздів у двох будинках. Жителі цього об’єднання, яке знаходиться на проспекті Будівельників, не можуть натішитися змінами, які настали в їхніх оселях. Розповідають не тільки про те, що вже встигли зробити, а й про плани на майбутнє.

Робота кипить: як енергодарці облаштовують свої ОСББ
ОСББ «Кучугури» в Енергодарі – це аж шість чистих та гарних під’їздів у двох будинках

Енергодарці повністю замінили каналізацію в підвалі. Те, що було ДО, вразить навіть тих, у кого сталеві нерви. Бруд, потріскані труби та сморід. Зараз же здійснено заміну 290 (!) кранів, осучаснено трубопровід, змонтовано освітлення та прибрано у самому приміщенні.

Окрім того, люди самотужки відремонтували частину покрівлі, яка була у аварійному стані. Надалі планують замінити освітлення в обох будинках на нове, енергозберігаюче.

Енергодарці розповідають, що в них все йшло за принципом «очі бояться, а руки роблять». Тариф в «Кучугурах» донедавна був 6 грн. 16 копійок. Та мешканці ОСББ на спільному зібранні вирішили, що краще трішки збільшити, аби більше накопичувати. Зараз сплачують рівно 7 гривень за квадратний метр. Але, як зазначають самі мешканці ОСББ «Кучугури», в свій тариф вони заклали все і навіть більше.

А, ще енергодарці розумно економлять та користуються необхідними послугами по вигідній ціні. Навіть сміття їм утилізує не комунальне підприємство «Чисте місто», а компанія ТОВ «Трансбудсервіс», яка робить це значно дешевше.

В енергодарців все йшло за принципом «очі бояться, а руки роблять»
В тариф у 7 гривень енергодарці заклали все і навіть більше

Приємно здивовані гарними змінами й мешканці старшого покоління. Вони радіють, що нарешті їх кошти йдуть дійсно та користь. Людям подобається садівник, бухгалтер, електрик, двірник і сантехнік. Тобто енергодарці  задоволені працівниками і якістю послуг, які ті надають. Що ще раз доводить – ОСББ  – це комфортно та зручно.

Микола Чорний, заступник очільника» ОСББ «Кучугури» наголошує на тому, що в них повна відкритість для мешканців. Кожен охочий може брати участь у змінах свого будинку на краще. Стати членом правління або іншої ініціативної групи.

Робота кипить: енергодарці невпинно облаштовують свої ОСББ
В ОСББ «Кучугури» кожен охочий може брати участь у змінах свого будинку на краще

Розповідаючи вам про такі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків нашого міста, і у нас стає радісно на душі від того, як змінюється життя людей. Приємно спостерігати, що, нарешті, енергодарці опікуються та господарюють в своїх домівках самостійно!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Здорова конкуренція? Не чули! В Енергодарі назріває «сміттєвий» скандал

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X