ОСББ «Кучугури» в Енергодарі: історія позитивних перетворень та успіху

Історія об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Кучугури», що на проспекті Будівельників, 41 та 43, починалася так, як і більшість історій інших ОСББ в Енергодарі – із невдоволення роботою керуючих установ. Адже завданням таких підприємств і компаній є отримання максимального прибутку з мінімальним вкладанням коштів. Звичайно, про якість наданих послуг мова не йде. Тоді як мета будь-якого ОСББ як неприбуткового об’єднання громадян – це створення комфортних умов життя, збереження будинка та прибудинкової території.

Хоча ОСББ «Кучугури» під керівництвом Владислава Фрішка – досить молоде, проте вже успішне та ефективне. Судіть самі: за півтора роки свого існування йому вдалося зробити те, що керуючі підприємства та компанії не могли виконати десятиліттями.

Заступник голови ОСББ «Кучугури», активіст ГО «БРАМА» Микола Чорний
Заступник голови ОСББ «Кучугури», активіст ГО «БРАМА» Микола Чорний

Про історію позитивних перетворень та успіху нам розповів заступник голови ОСББ «Кучугури», активіст ГО «БРАМА» Микола Чорний:

«Спершу ми замінили систему каналізації, оскільки у підвалі панував сморід та антисанітарія. Встановили нове економічне освітлення, тож тепер сплачуємо удвічі менше, ніж до цього. Продовжуємо ремонтувати входи у під’їзди».

Особливу увагу приділили реконструкції життєвоважливої мережі – системи опалення. І наразі в ОСББ триває активна підготовка до зими.

ОСББ «Кучугури» в Енергодарі: впевненими кроками до кращого майбутнього
ОСББ «Кучугури» в Енергодарі: впевненими кроками до кращого майбутнього

У будинку 6 під’їздів, 220 квартир, в яких мешкають більше пів тисячі людей – погодьтеся, обсяг роботи немаленький. Проте, за словами, Миколи Чорного, управляти таким ОСББ нескладно, оскільки жителі будинку підтримують ініціативи, вносять свої пропозиції та активно допомагають.

Тож хотілося б, щоб таких прикладів вмілого хазяйнування, як у ОСББ «Кучугури», у нашому місті було якомога більше.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ОСББ «Центр ЕН» в Енергодарі: коли в домі є справжні господарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X