Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?

Сьогодні, 29 травня, продовження позачерговоі сесії міської ради з другої спроби було призначено на 14:00. До назначеного часу депутати таки почали збиратися в залі. Але, схоже, щось пішло не так.

Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?
Продовження позачерговоі сесії міської ради почалося о 14.00

Депутати, які знаходяться в опозиції до міського голови і його команди, відмовилися реєструватися на сесію та заявили, що не дозволять «протягнути» злочинні питання.

Так, Сергій Холод спитав у мера, чому рахунки Енергодарськоі міської ради були заблоковані виконавчою службою, адже це, фактично, ЧП. Сергій Хоролець нагадав, що вимоги щодо звільнення директора КП «ТВК» Грєшилова так і не були виконані. Анатолій Анохін, в свою чергу,  заявив про цинічне порушення регламенту. Адже депутати навіть не знають, за які саме тарифи «Тепловодоканалу» їм пропонується голосувати зараз, бо проекту рішення вони не бачили.

Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?
Опозиційні депутати не дають колегам голосувати за тарифи «ТВК»

Павло Музика, в свою чергу, всіх переконує, що тарифи 2008 року існувати не можуть, а нові розрахунки вже є. Чи відповідають вони нормам та вимогам, нехай вирішить компетентна комісія. «Дуже багато в нас політики. Ми заводимо хаос», – заявив міський голова. Не дивно, що його підтримав Іван Сорока, який вийшов до мікрофону і запропонував: проводимо сесію, приймаємо рішення, а там вже нехай суд скаже, правильно то чи ні. І взагалі, виявилося, що Сорока дуже переживає за мешканців міста.

Станом на 15.00 депутати до роботи так і не пристали. Натомість точилися емоційні дебати та взаємні звинувачення, подекуди й особисті образи. До порядку денного так і не дійшли.

Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?
Павло Музика всіх переконує, що тарифи 2008 року існувати не можуть

Слово взяв Сергій Хоролець. Він повідомив, що список з прізвищами людей, які котові працювати в комісії щодо вивчення тарифів та ситуації на «ТВК», вже поданий. Тому треба дати можливість їм працювати. А от фальсифікації, які намагаються зробити і зараз, більше не пройдуть.

Депутати почали з’ясовувати стосунки вже на трибуні. У суперечку довелося втручатися співробітникам поліції.

Одним словом, кінця і краю суперечкам немає. Чи будуть на цій сесії прийняті будь-які рішення, повідомимо в наступних оновленнях інформації.

Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?
Чому опозиційні депутати проти проведення сесії?

Читайте також: Енергодарців попереджають про зміну руху автобусів ЗАЕС

Мысли посетителей
  1. влад :

    Пока по предложению Сороки будет идти судебное обжалование тарифов, он еще не один миллион прихапает! Еще дедушка Азаров возмущался, что Сорока украл 19 миллионов по курсу 5 грн за 1 долар. Видно понравилось

  2. :) :

    А как Сорока бросился свою халяву спасать!!! ЛЫЦАРЬ!!! Правда она н***ен никому не нужна…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X