Через борги Енергодар готовий до опалювального сезону лише на 30%

У Запорізькій ОДА відбулася нарада з питань підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Енергодара до роботи в осінньо-зимовий період. Через борги населення і комунальних підприємств в місті існує загроза для своєчасного початку та сталого проходження опалювального сезону.

Через борги Енергодар готовий до опалювального сезону лише на 30%
У Запорізькій ОДА провели нарада щодо ситуации, что склалася у сфері ЖКГ в Енергодарі

Рівень підготовки Енергодара до початку опалювального сезону дуже низький. Це при тому, що в Енергодарі проживає близько 53 тисяч чоловік та на одного жителя припадає понад 20 тисяч гривень бюджетних коштів. Це вдвічі більше, ніж у всіх сусідніх містах, повідомляє прес-служба ОДА.

На сьогоднішній день населення міста заборгувало перед керуючою компанією «Місто для людей Енергодар» за послугу з управління житловими будинками в сумі 57,6 мільйона гривень, за послуги централізованого водопостачання, водовідведення та теплопостачання перед КП «Тепловодоканал» – 7,1 мільйона гривень. В результаті ці підприємства не в змозі в повному обсязі оплачувати спожиту електроенергію. На підприємстві КП «Тепловодоканал» існує заборгованість по виплаті заробітної плати в сумі понад 6 мільйонів гривень.

Через борги Енергодар готовий до опалювального сезону лише на 30%
У нараді взяли участь мєр Енергодара Павло Музика та т.в.о директора «Тепловодоканалу» Сергій Хоролець

За словами мера Енергодара Павла Музики, після проведеної активної роботи з населенням оплата за комунальні послуги зросла з 16% в травні до 66% в липні. Також він розповів, що підготовка житлового фонду міста до опалювального сезону становить 30,3%.

Глава ОДА Віталій Туринок зазначив, що після проведення в Енергодарі 11 вересня сесії міської ради протягом тижня має бути вирішено питання погашення заборгованості по ряду напрямків. Більше часу вимагає рішення проблеми з обстеженням та ремонтом ліфтів.

– Сподіваюся, що всі завдання будуть вирішені в термін, а жителі міста не будуть заручниками обставин. Також вважаю, що у місцевих жителів повинна бути соціальна відповідальність. Міська влада повинна продовжувати роботу з населенням щодо обґрунтування тарифів, – підкреслив Віталій Туринок.

Через борги Енергодар готовий до опалювального сезону лише на 30%
Глава ОДА Віталій Туринок зазначив, що енергодарці не повинні бути заручниками сформованої ситуації

Читайте також: Енергодар на п’ять днів залишився без гарячої води

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X