У Кам’янсько-Дніпровському районі за 20 мільйонів оновлять дорогу

Новий об’єкт Запорізькій області було погоджено на засіданні комітету з питань бюджету Верховної Ради України. Йдеться про проведення реконструкції дороги місцевого значення О080823 /Т-08-04/ – Дніпровка в Кам’янсько-Дніпровському районі. Раніше зазначений об’єкт вже погодив Укравтодор.

У Кам’янсько-Дніпровському районі за 20 мільйонів оновлять дорогу
Буде відремонтована ділянка траси О080823 / Т-08-04 / – Дніпровка

Про це повідомив в соцмережі Facebook губернатор Запорізької області Костянтин Бриль.

Враховуючи неодноразові звернення місцевих органів влади та громадян Кам’янсько-Дніпровського району, Запорізькою облдержадміністрацією було запропоновано включити до Переліку реконструкцію аварійної ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення О080823 /Т-08-04/ ─ Дніпровка протяжністю 1,1 км.

Проведення реконструкції цієї ділянки дозволяє з’єднати існуючі дороги С080804 Кам’янка-Дніпровська ─ Степове та О080823 /Т-08-04/ ─Дніпровка. Це допоможе розв’язати питання об’їзду транзитним транспортом сіл Дніпровка, Водяне та частини м. Кам’янка-Дніпровська за напрямком руху з Василівського району в бік Херсонської області, а також забезпечити евакуаційний рух транспорту на випадок аварії на Запорізькій АЕС. Для можливості виконання реконструкції у 2019 році за поданням облдержадміністрації Міністерством фінансів України погоджено перерозподіл 19 мільйонів 983,5 тисячі гривень видатків субвенції Запорізькій області з поточних трансфертів на капітальні трансферти.

Раніше Кам’янсько-Дніпровською міською радою на умовах співфінансування з ДП «Місцеві дороги Запорізької області» були виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію ділянки О080823 /Т-08-04/ ─Дніпровка (км 5+200 – км 6+300). Наразі, договір з ТОВ «Інститут проектування автомобільних доріг» на стадії укладання. Згідно з проектом договору, термін виконання робіт – до 1 липня 2019 року.

Благодарим за поддержку аналитическую систему You Control.

Читайте також: В Енергодарі заборонили продаж спиртного у скляній тарі

1 Комментарий
  1. Гость :

    Почему много раз написано ” Днипровка” ?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X