Енергодарський ЦНАП тепер працює за новою адресою: подробиці

Від сьогодні, 22 червня, енергодарський ЦНАП «Єдиний офіс» працює за новою адресою: просп. Будівельників, 22 (вхід від магазину «Європа-Спорт). Про це повідомляє прес-служба міськради.

В Енергодарі запрацював оновлений ЦНАП: адреса та графік роботи

У приміщенні, де тепер працюватиме ЦНАП, напередодні завершили капітальний ремонт, тож енергодарцям надаватимуть послуги у комфортних умовах.

Повідомляється, що у Центрі запроваджена автоматизована система керування чергою. Для того, аби потрапити на прийом до адміністратора, необхідно зареєструватися за допомогою термінала у системі, отримати відповідний номер у черзі та очікувати на прийом.

В умовах карантину прийом відвідувачів здійснюється за таким графіком:

  • понеділок, середа, четвер – 10.00 – 17.00;
  • вівторок – 10.00 – 20.00;
  • п’ятниця – 10.00 – 15.00.

Наголошується, що всі працівники та відвідувачі Центру повинні бути в захисних масках. Прийом документів здійснюється на умовах реєстрації в електронній черзі з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами. Очікування громадян здійснюється поза приміщенням ЦНАП з дотриманням соціальної дистанції у півтора метра.

Додаткову інформацію щодо роботи Центру та надання адміністративних послуг можна отримати за телефонами: (06139) 6-22-25, моб.тел. (067) 641-97-50.

Читайте також: Тиждень без гарячої води: житлові будинки в Енергодарі залишаються без послуг «ТВК»

1 Комментарий
  1. Алекс :

    ЦНАП коли підключать до Єдиного державного демографічного реєстру України та можуть надавати послуги з оформлення біометричних документів?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X