Чи готова в Енергодарі оновлена спецтехніка до роботи взимку?

В Енергодарі перевірили, чи готовий спеціалізований автотранспорт до роботи в зимовий період. Керівництву міста відзвітували за 30 одиниць техніки комунальних підприємств, Запорізької АЕС та 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Наскільки в Енергодарі спеціалізована техніка готова до роботи взимку?
Чи готовий спеціалізований автотранспорт до роботи в зимовий період

Присутні мали змогу, нарешті, ознайомитися з новим снігоприбиральним автомобілем «Ford», який, за словами директора КП «Комунальні системи»  Андрія Гринько, не тільки повністю укомплектований та зможе безперебійно працювати взимку на наших вулицях, а й комфортний для водія.

Чи готова в Енергодарі оновлена спецтехніка до роботи взимку?
В Енергодарі з’явився новий снігоприбиральний автомобіль «Ford»

Директор «Комунальних систем» також повідомив, що підприємство закупило тисячу тон піску та 35 тон солі для нової «снігоприбиральної ластівки».

Сподіваємося, коли справжня зима завітає в Енергодар, прорекламована техніка дозволить оперативно ліквідувати снігові замети та обробляти дороги антиожеледними реагентами, не шкодячи новому дорожньому покриттю.

У ході заходу міський голова Павло Музика розповів, що всі служби закріплені за певними ділянками доріг для своєчасного та якісного виконання своєї роботи.

Хоч з технікою ми познайомилися, та висновки робити поки що рано. Наскільки машини та комунальники готові до зимового періоду буде видно за результатами їхньої роботи.

Дар’я Климак, Леонід Савченко, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці перерахували майже 70 мільйонів гривень військового збору

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X