Оновлена інформація: на Великодні свята Енергодар повністю закривають!

Сьогодні, 16 квітня помічниця міського голови Енергодара та за сумісництвом депутатка Запорізької облради Тетяна Стулень повідомила енергодарцям та гостям міста важливу інформацію.

На своїй сторінці в соціальній мережі Тетяна Стулень опублікувала наступне:

«Протягом трьох вихідних днів – з 06.00 18 квітня до 00.00 21 квітня  в’їзд та виїзд з міста Енергодар, який визнано карантинною зоною, буде ЗАКРИТО. Таке рішення прийнято у ході засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням на території Запорізької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARC-CoV-2.

В ці дні дозволено в’їзд та виїзд до міста тільки для:

 1) вантажних автомобілів, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали тощо;

2) транспорту підприємств та організацій, які забезпечують життєдіяльність міста;

3) транспорту фізичних осіб, які працюють на стратегічних об’єктах, об’єктах забезпечення життєдіяльності населеного пункту та проживають поза її межами;

4) хворим, які мають хронічні захворювання та потребують періодичного (систематичного) відвідування закладів охорони здоров’я.

Зверніть особливу увагу! Дозвіл на проїзд через КПП надається виключно за умови наявності пропускного документа, якими на період святкових днів будуть забезпечені працівники підприємств та установ міста критичної інфраструктури.

Також на період Великодніх свят – з 18 до 21 квітня – буде повністю припинено діяльність ПРАТ «Меркурій-5». Рішення щодо його подальшої роботи буде розглянуто на черговому засіданні оперативного штабу 21 квітня.

Окрім того, додаткові обмеження введені у зв’язку з проведенням поминальних днів: з 07.00 18 квітня до 07.00 29 квітня заборонено відвідування міського кладовища, у тому числі присутність на них священнослужителів, а також встановлення намогильних споруд (до закінчення карантину). Енергодарців просять з порозумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже це дозволить зменшити ризик захворюваності і не створювати масового скупчення людей». Тож плануйте свої переміщення у вищевказані дні за місто та в Енергодар заздалегідь!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Важлива підтримка: сільські пенсіонери отримали соціальну допомогу продуктами

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X