В Енергодарі з’явився онлайн-центр профорієнтації молоді: що воно таке?

В Енергодарському навчально-виховному комплексі «МНВК» пройшла презентація роботи онлайн-центру профорієнтації «Робітничий орієнтир ЦОМ».  Проект став переможцем конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками – 2019», який проводився в рамках реалізації Програми соціального партнерства компанії ДТЕК і міста Енергодар. Це нова інформаційна платформа, де молодь і дорослі зможуть довідатися про актуальні вакансії та заклади, де можна здобути освіту.

В Енергодарі з’явився онлайн-центр профорієнтації молоді: що воно таке?
Онлайн профорієнтація? Легко! В Енергодарі почав функціонувати інноваційний центр

Оскільки в Україні дефіцит кваліфікованих робочих кадрів, дійсно знаючих свою справу, то ДТЕК спільно з ініціативною групою «МНВК»  втілили в життя нову розробку.

«Буде декілька проектів, які працюватимуть в комплексі. По-перше, це  теорія на базі НВК «МНВК» та  практика на виробництві, а також онлайн-екскурсії. Клас буде знаходитися у навчально-виховному комплексі. А один із студентів на Запорізькій ТЕС, де буде показувати в прямому ефірі робоче місце, виконувати всі виробничі дії, завдання та проходити інструктажі», – розповідає директор ДТЕК Запорізька ТЕС Сергій Шовгеля.

ДТЕК спільно з ініціативною групою «МНВК» втілили в життя свою розробку
В Енергодарі з’явився онлайн-центр профорієнтації «Робітничий орієнтир ЦОМ»

Сподіваємося, що цей проект посприяє перспективному вирішенню проблеми нестачі професійних робітничих кадрів на ринку праці міста, а також допоможе молоді зрозуміти, що працювати – це круто!

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: «Супермен» нашого часу: енергодарець Олександр Хачко розповів, як врятував дитину

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X