Картка енергодарця: у пільговиків виникають труднощі при оформленні

Останнім часом міська влада стала отримувати скарги стосовно дій працівників ПАТ «Ощадбанк», які примушують громадян пільгових категорій при оформленні Картки енергодарця переводити свої пенсійні виплати до зазначеного банку.

Картка енергодарця: пільговиків змушують користуватися певним банком
Картка енергодарця оформлюється та видається на безоплатній основі

Як повідомляє прес-служба мерії, такі дії є прямим порушенням прав громадян на пільговий проїзд та право вибору банківської установи для отримання соціальних виплат. Згідно нормативних документів, Картка енергодарця оформлюється та видається на безоплатній основі.

У зв’язку з цим влада провела перемовини з керівництвом відділення банку стосовно суворого дотримання умов укладеного Меморандуму щодо безкоштовної видачі карток.

У подальшому, в разі виникнення проблемних ситуацій щодо оформлення картки, енергодарці можуть звертатися особисто до мера міста або до відділу по роботі зі зверненнями громадян за тел. 6-14-71.

Нагадаємо, Картка енергодарця  доступна кожному, не тільки пільговикам. Будь-який житель нашого міста може оформити її, та безготівково розраховуватися в маршрутних автобусах. Окрім того, на картку енергодарця можна зарахувати кошти та користуватися нею як звичайною банківською карткою.

Читайте також: Чого досягли в Енергодарському Центрі первинної медико-санітарної допомоги за рік?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X