Виступ Полякової в Енергодарі та концерт на «Старті» відбудуться одночасно!

Чим ближче до святкування Дня міста в Енергодарі (а масові народні гуляння почнуться вже завтра, 8 червня), тим більше ситуація нагадує змагання двох протидіючих організацій з паралельних всесвітів, кожна з яких влаштовує власне свято для городян так, аби дошкулити одна одній. А взагалі організація найважливішого для Енергодара свята цього року потрохи перетворюється на театр абсурду, за яким особисто ми спостерігаємо хоч і здивовано, але не без цікавості. От розсудіть самі.

День міста в Енергодарі
8 червня, о 19.00 на стадіоні «Старт» відбудеться концерт

Як відомо, завтра, о 19.00 на стадіоні «Старт» відбудеться концерт, на якому виступатимуть як енергодарські артисти і творчі колективи, так і запрошені «зірки» (взяли це слово в лапки, бо, об’єктивно, більшість містян тих «зірок» не знає). Тем не менш, немає жодних підстав вважати, що артисти погані,  а концерт буде скучним. Цілком можливо, як раз навпаки, адже тільки наші можуть запалити ого-го!).

Якісь час городяни обговорили, кого б з запрошених артистів вони хотіли бачити на концерті, та врешті заспокоїлися, філософськи розсудивши, що треба брати те, що дають. Тим більше, чималі кошти вже заплачено. Та ось прийшла чергова новина: концертів буде кілька! А для того, щоб енергодарці точно не сумували, в якості бонусу їм пропонується безкоштовний квест: «перебігай з місця на місце зі швидкістю спринтера разів так з десять за вечір, і ти почуєш ВСІХ!».

В Енергодар на День міста приїде Полякова
На площі «Фестивальна» виступить зі своєю програмою Ольга Полякова

Другий концерт – то подарунок від нардепа Бандурова. Завтра в той самий час –  19:00, тільки вже на площі «Фестивальна» виступить зі своєю програмою Ольга Полякова. От цікаво, чи міг передбачити народний депутат, що організація шоу супер білявки виллється в Енергодарі  у досить смішну ситуацію і фактично поставить під загрозу відвідування концерту на стадіоні «Старт»? Адже можна не бути поціновувачем творчості Полякової, та важко сперечатися з тим, що вона таки зірка і шоу робити вміє. І який з двох концертів оберуть для себе більшість городян – це таке собі питання без зірочки.

Особисто ми спробуємо встигнути на два заходи, щоправда, побігати прийдеться чимало. Та в нас виникає питання: якого біса?!, вірніше ми хотіли спитати, чому відділ культури не об’єднав два заходи в один великий, аби не довелося людям бігати і обирати? Тим більше, за інсайдерською інформацію, Володимир Бандуров ще тиждень тому просив міську владу збільшити тривалість концерту на «Старті», продовжити і змістити його на годину. А також встановити трохи більшу сцену. Та, наскільки нам відомо, влада ввімкнула «морозко».

День міста в Енергодарі
Для Полякової на «Фестивальній» монтують сцену

Так це чи ні, достеменно поки що не відомо. Цілком можливо, є якісь технічні складнощі. Та факт є фактом – сьогодні на «Фестивальній» почали монтувати сцену для Полякової. А ви, шановні енергодарці, як будите танцювати на площі під хіти білявки, дивіться під ноги, аби їх не зламати, бо покриття там доволі екстремальне…

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Родина з Нововодяного бере участь в шоу «Хата на тата»

Мысли посетителей
 1. Анонім :

  Как всегда все через одно место. Местная власть ничего толком не может делать, позорники!

 2. Lisa :

  Спасибо! Вот это я понимаю подарок на день города! Супер певица!

 3. Василий :

  Только голосовать за бандуровв не будут))

 4. BDSM :

  Ольгу Полякову знают все, а кто такие на стадионе ХЗ

  1. :( :

   На стадионе наши детки в том числе выступали-готовились и старались, а Пошлякова тот же Верка Сердючка, более поздней формации, не понимаю кто её слушает…

 5. СЭМ :

  Ничего особенного в Поляковой нет. Обычная певичка однодневка. И Бандуров зря старается. Голосовать за него врятле кто будет. И вообще это уже не модно, то гречка, то концерт. Попахивает старьем. Люди не те как в 2015 г. Их концертом и гречкой не заменишь.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X