Мешканці будинку в Енергодарі знов потерпають від потопів

Що робити людям, якщо їх будинок, у прямому сенсі, тече і зверху, і знизу? До кого звертатися, коли у власних квартирах напередодні зими доводиться відрами черпати воду, що біжить по стелі і стінам? Так, проблема для Енергодара, нажаль, не нова. Мешканці будинку по вулиці Українська, 29 потерпають від неї вже не один рік. І днями, після дощів, їм знову довелося рятувати себе від потопу.

Що робити енергодарцям, якщо їх будинок тече і зверху, і знизу?
В Енергодарі знову затопило будинок по вулиці Українська,29

Наразі, у мешканців цього будинку вже урвався терпець. Куди вони тільки не зверталися, аби вирішити свою проблему: і до комунальників, і до міського голови Павла Музики, і навіть до голови Запорізької обласної адміністрації Костянтина Бриля. Та поки що ці звернення не дали суттєвих результатів.

Мешканці будинку в Енергодарі знов потерпають від потопів
Люди довгий час не знали, що коїться на даху та в підвалах

Що цікаво, люди довгий час не знали, що коїться на даху та в підвалах, адже обслуговуючі організації позамикали всі двері. Та коли врешті піднялися на покрівлю разом із журналістами, виявилося, що її частину вже ремонтували, адже лежить шмат  нового покриття. Хто конкретно  це робив, і чому не закінчили, вони не знають. Але до якості цього ремонту в них теж багато питань. Під нове покриття швидко затікає вода, яка утримується там довгий час і весь час підтоплює квартири на верхніх поверхах.

Вода на покрівлі стоїть ще й через поганий стан зливових стоків, які не виконують свою функцію належним чином. Люди вважають, що винні в цьому підрядники, бо під час ремонту покрівлі використовують не ті матеріали, які мають бути за технологією.

Мешканці будинку в Енергодарі знов потерпають від потопів
Підтікає будинок не тільки зверху, а й знизу

Підтікає будинок не тільки зверху, а й знизу. У підвалі теж регулярно збирається вода, адже каналізаційні труби геть у поганому стані. В них зіяють величезні дірки, через які  каналізаційні відходи стікають прямо на підлогу.

У людей одна надія – що, створивши ОСББ (а цей процес триває саме зараз), вони зможуть взяти під контроль і стан свого будинку, і організації, з якими заключатимуть договори на обслуговування. І надалі платитимуть тільки за якісно виконану роботу.

Читайте также: Энергодарцы перечислили в госбюджет 48 миллионов гривен военного сбора

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Мысли посетителей
  1. Неравнодушный :

    А вот мне интересно, почему молчат о том, что с 20 ноября в домах по ул.Молодёжной 55,53 нет отопления? Если ремонтируют, то где об’явления о ремонте? МДЛ ваще борзеет: ни договоров, ни ответственности на себя брать не хотят.

  2. Виктория :

    А мне сегодня в офисе МДЛ на мои заявления что уже который год течет крыша и ни от кого никаких действий сказали ,что надо обращаться в УКС , мол они заключили договор с подряд ной организациецена на ремонт крыши. А главное
    быть более настойчивой в своих требованих. И вообще посоветовали крышу отремонтировать за свой счёт. Интересно за что тогда мы платим .

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X