Обласне керівництво поліції оцінило можливості оновленого блокпосту в Енергодарі

22 грудня в Енергодарі відбулося урочисте відкриття нового блокпосту. Точніше, біля звичного нам жовтого фургончику на в’їзді в Енергодар відновили двоповерхову будівлю і віддали під порядкування поліції міста.

Поліцейських в Енергодарі забезпечили всім необхідним
В Енергодарі відбулося урочисте відкриття нового блокпосту

Для її відновлення з міського бюджету було виділено 272 тисячі гривень. Будівлю обладнали спеціальною захисною залізобетонною конструкцією, противокумулятивними гратами, елементами пасивного захисту, що призначені для зменшення руйнівної дії.

Всередині блокпосту досі відчутно запах свіжого ремонту. Поліцейських забезпечили кімнатою відпочинку, де кожен зможе перепочити від цілодобової варти. Облаштували їдальню, душову і санвузол, є як холодна, так і гаряча вода. На обох поверхах обладнані пункти спостереження з виведенням камер зовнішнього відеоспостереження.

Енергодарських поліцейських забезпечили кімнатою відпочинку
Начальник ГУ Національної поліції в Запорізькій області Сергій Коміссаров оцінив можливості оновленого блокпосту

Начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Коміссаров  оцінив можливості оновленого блокпосту в Енергодарі.

«В цьому році Енергодар лідирує. Навіть ні Запоріжжя, ні Мелітополь не зробили такого для поліції» – коментує Сергій Коміссаров.

Зі слів самих поліцейських, блокпост був великою необхідністю, бо тримати цілодобову варту, особливо взимку, дуже важко. Сподіваємося, такий «новорічний подарунок» стане рушійною силою в посиленні безпеки міста Енергодара.

Читайте также: Ні хвилини без варти. В Енергодарі урочисто відкрили новий блокпост.

Бабич Валерія, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X