Рятувальники Запорізької області показали, на що вони здатні

6 травня в  Енергодарі пройшли перші змагання з пожежно-рятувального спорту. Цей спортивний напрямок зародився не так давно, але з кожним днем набирає все більших обертів. Адже кожний рятувальник повинен мати гарну фізичну підготовку для того, щоб якісно виконувати свої обов’язки та тримати руку на пульсі нашого з вами життя.

Участь у змаганнях взяли команди рятівників з Енергодара, Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська і показали високий рівень підготовки та хорошу командну роботу.

Кращі рятівники області змагалися за першість між собою
В Енергодарі відбулися змагання серед рятівників області

Боротьба за звання кращих із кращих була гарячою та запеклою.  На рятівників очікували складні етапи, під час яких вони мали змогу показати все, на що спроможні, заради нашої з вами безпеки.

По завершенню цих змагань буде сформована збірна  команда, що наприкінці червня  представить нашу область у Львові  вже на Всеукраїнських змаганнях.

Пожежні частини області показали на що спроможні їх кращі бійці
Рятівники області боролися за першість

Не дивлячись та спекотний день, хлопці стійко та з великою витримкою проходили усі випробування, вже вкотре доводячи, що пожежний рятувальник – це не просто робота, а покликання.

Формуванням команд займалися керівники підрозділів, які направлялися на змагання, шляхом проведення відбору.

Рятівники Запорізького краю демонструють свої уміння
Змагання між рятівниками  Запорізької області

За результатами змагань в індивідуальному заліку  перше місце заслужено посіла команда  Енергодара,  друге –  Бердянська, та третє – Запоріжжя.

Що ж стосується  першості в командній роботі, то тут місця розділилися таким чином: перше місце – Бердянськ , друге  Енергодар, третє  – Запоріжжя.

За загальним же заліком команд: перше місце –Енергодар, друге-Бердянськ, третє –Запоріжжя.

Рятувальники –  це люди,  які  кожним своїм вчинком доводять, що герої існують, і вони абсолютно реальні. Інколи  ризикуючи власним життям, приносячи в  жертву свій час, вони роблять все, аби вчасно врятувати чуже життя.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Родина з Нововодяного бере участь в шоу «Хата на тата»

1 Комментарий
  1. Анонім :

    МОИ КОЛЕГИ!!!! СПАСИБО МУЖИКИ!!! УРА!! ЭНЕРГОДАР!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X