Обласна влада планує оновити електричку на маршруті «Енергодар – Запоріжжя»

Запорізька та Дніпропетровська області потрапили в  експериментальний проект з модернізації регіональних послуг перевезення  залізничним транспортом, зокрема, оновлення рухомого складу за рахунок Європейського інвестиційного банку. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОДА.

У Запорізькій області планують оновити електрички на найбільш популярних маршрутах

Для Запорізької області це дуже актуальне питання – адже термін експлуатації електропоїздів, які працюють в регіоні, добігає завершення – до 2028 всі електрички повинні зняти з рейсів, адже їм вже по 60 років.

За попереднім проектом, Запорізька область може придбати 6 електропоїздів з 5 вагонами, на загальну суму 37 мільйонів євро в кредит на 25 років. Ці електрички працюватимуть на найбільш популярних маршрутах регіону – «Енергодар – Запоріжжя», «Запоріжжя – Пологи – Бердянськ», «Запоріжжя – Мелітополь».

Для того, щоб громади у правильному обсязі компенсували роботу електричного транспорту, потрібно впровадити технічний облік пасажирів та електронні квитки. Запровадження контрактних послуг дозволить  «Придніпровській залізниці» забезпечити беззбиткові перевезення, адже на сьогодні приміські перевезення збиткові та дотаційні.

Аби розглядати можливість оновлення рухомого складу кредитним коштом, потрібно в найближчий час провести аудит приміських перевезень в регіоні – ретельно вивчити попит, завантаженість маршрутів, обсяги пільгових перевезень, зрозуміти рентабельність таких перевезень та залучитися фінансовими гарантіями зацікавлених територій.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Лікуються всі, а платять одні: чи дочекається Кам’янсько-Дніпровська лікарня співфінансування?

1 Комментарий
  1. Юрій :

    Не зрозумів чим допопоможе електропоїзд?
    До Енергодар курсу приміський потяг під тепловозною тягою.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X