Медицина, ЖКГ, бюджет: новий мер Енергодара провів першу прес-конференцію

Новообраний міський голова Енергодара Дмитро Орлов провів першу прес-конференцію для місцевих ЗМІ. Символічно, що зустріч з журналістами відбулася в День місцевого самоврядування, 7 грудня. Тому мер почав спілкування з привітань колегам та подяки виборцям.

Новий мер Енергодара провів першу прес-конференцію
Новий мер Енергодара провів першу прес-конференцію

Першою і нагальною темою, про яку заговорив новий очільник, була, звичайно медицина взагалі та ситуація навколо захворюваності на COVID-19 в Енергодарі зокрема. Дмитро Орлов озвучив актуальну статистику з цього приводу. Щодо подальших дій нового керівництва міста, то планується суттєво розвантажити сімейних лікарів та провести зустрічі з представниками первинної та вторинної ланок медицини задля пошуку причин різких спалахів захворюваності на коронавірус та ухвалення невідкладних рішень щодо їхнього усунення. Також влада шукає шляхи якнайшвидшого вирішення кадрової проблеми, а саме залучення до Енергодару кваліфікованих медичних працівників. А в перспективі – зробити наше місто центром надання медичних послуг для навколишнього регіону.  

Одним з найактуальніших питань життєдіяльності міста є, звичайно, стан справ у житлово-комунальному господарстві. А «спадок» у цій царині новому міському очільникові дістався незавидний. Так, потребують вирішення низка проблемних питань щодо керуючої компанії «Місто для людей Енергодар», захоронення померлих на міському кладовищі, реконструкції електромереж 1-2 мікрорайонів. Також новий міський голова планує як активно підтримувати вже існуючі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, так і допомагати тим, хто тільки на шляху створення ОСББ.

Кінець року – традиційно «гаряча» пора, адже це час формування кошторису та ухвалення всіх бюджетних рішень на наступний рік. Проте важким баластом, що спустошує міський бюджет, лишаються чималі борги комунальних підприємств. На цьому новий міський очільник теж акцентував особливу увагу.

Але, не дивлячись на не надто оптимістичний стан справ, за словами Дмитра Орлова, нова влада шукає можливі шляхи вирішення проблем та має безліч далекоглядних планів. Про все це детальніше дивіться у нашому сюжеті.

 Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська міська рада: повне перезавантаження відбулося!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X