Енергодарський дитсадок №10 на кошти Громадського бюджету створить сучасний майданчик

Новий спортивний простір для малюків з’явиться в енергодарському дошкільному навчальному закладі №10. Проєкт став переможцем конкурсу грантів «Громадський бюджет» в минулому році. За кошти міськради в закладі, який відвідують понад 170 енергодарських малюків, заплановано встановити багатофункціональні ігрові елементи, шведську стінку, гімнастичні сходинки та інше.

Дитячий садок «Ромашка» – заклад компенсуючого типу. Його разом з іншими відвідують діти, які часто хворіють. І малюки із особливими потребами, які потребують інклюзивної або корекційної освіти.

Завдяки «Громадському бюджету» в ДНЗ №10 реконструюють спортмайданчик
Завдяки «Громадському бюджету» в ДНЗ №10 реконструюють спортмайданчик

Існуючому зараз спортмайданчику понад 35 років. Він застарілий, незручний та небезпечний для малечі. Колектив дошкільного закладу щиро переймається розвитком освітнього середовища. Саме тому освітяни беруть участь у всіляких грантових конкурсах. Перемагають. І таким чином в дитсадку щороку з’являються нові майданчики та кабінети.

«Спортивний простір для малюків» – проєкт ювілейний, десятий. За словами авторів проєкту, локація стане центром  фізичного розвитку та оздоровчого дозвілля дошкільнят, мешканців прилеглих будинків, малюків із особливими потребами.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мер Енергодара прокоментував ситуацію з аварією на ЗаТЕС

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X