Дзвоник кличе на урок: в Енергодарі стартував новий навчальний рік

Ось і пролунав у навчальних закладах довгоочікуваний перший дзвоник. Цьогоріч через тривалий карантин на нього і справді чекали, як ніколи – і діти, і батьки, і педагоги. Як в Енергодарі розпочався новий навчальний рік і яка підготовка йому передувала, нам розповіла начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва.

Начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва
Начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва

Як і завжди, перед новим навчальним роком заклади освіти інтенсивно готувалися до прийому дітей. Всі заплановані заходи виконані у повному обсязі. Капітальні ремонти були проведені у Енергодарській ЗОШ №4 (спортивна зала), у початковій школі гімназії «Гармонія» (сантехнічні вузли) та в Енергодарській ЗОШ №2 (пожежне обладнання). Крім того, виконано багато поточних ремонтів.

Знову за парти: в Енергодарі розпочався новий навчальний рік
Знову за парти: в Енергодарі розпочався новий навчальний рік

Головна освітянка міста озвучила основні цифри, які характеризують цьогорічний навчальний процес у школах. Так, у енергодарських школах наразі навчаються 6360 дітей (з них 678 – першокласники та 460 – одинадцятикласники). В цьому році відкрито 233 класи (з них 25 – перші класи); працюватимуть 17 інклюзивних класів, які охоплять 28 дітей; створено 90 груп продовженого дня, в яких перебуватимуть 2,5 тисячі учнів. Також відкрито 207 класів, які навчаються державною мовою – це становить 90% від загальної кількості.

Не оминули увагою і дитячі садочки – наразі там перебувають 1100 дітей. Крім того, по 3 вересня ДНЗ №15 перебуває на карантині. Якщо ПЛР-тести дадуть негативні результати, заклад відкриється 4 вересня.

Також Світлана Михайлівна нагадала про основні рекомендації щодо відвідування шкіл в умовах адаптивного карантину і акцентувала увагу на те, що відповідальними за здоров’я своїх дітей мають бути передусім батьки.  Якщо ж у якомусь навчальному закладі діти все-таки захворіють, то на карантин будуть виводити не всю школу, а певні класи.

Сподіваємося, що до такого сценарію розвитку подій справа не дійде, і цей навчальний рік пройде без карантину та інших ексцесів.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чим енергодарцям запам’яталося літо та що вони очікують від осені?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X