Яку задачу поставив перед собою новий начальник Енергодарського відділу поліції?

Сьогодні, 25 лютого, в адмінбудівлі міської ради представили нового керівника Енергодарського відділу поліції – Юрія Буланова. Познайомитися з начальником зібралися багато правоохоронців не тільки з Енергодара, а й з району. Представив колегам нового очільника відділу заступник начальника Головного управління Нацполіції в Запорізькій області Олег Григоров. Він також нагадав присутнім пріоритетні напрямки роботи поліції відповідно до наказу міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та закликав правоохоронців непорушно дотримуватися їх.

Юрій Буланов – начальник Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області
Юрій Буланов – начальник Енергодарського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області

Юрій Буланов розповів, що першочергова задача, яку він собі поставив – забезпечувати порядок в Енергодарі. Також він звернувся до міської влади із проханням підтримати не тільки його, а й інших правоохоронців.

Привітали нового начальника Енергодарського відділу поліції й військовослужбовці Національної гвардіїї України. Командир військової частини №3042 Павло Жаріков пообіцяв всіляко допомагати новопризначеному очільнику відділу поліції.

Яку задачу поставив перед собою новий начальник Енергодарського відділу поліції?
Кадрові зміни: в Енергодарі представили нового керівника відділу поліції

Сподіваємося, злагоджені дії правоохоронців забезпечать спокій та належний порядок енергодарцям, аби містяни могли спати спокійно.


Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Можна не носити з собою: водійське посвідчення тепер в електронному вигляді

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X