Отримати допомогу легко: у Заповітному відкрився сучасний медичний Центр!

14 листопада в селі Заповітне відбулося урочисте відкриття пункту постійного базування бригади швидкої медичної допомоги. Амбулаторія  оснащена необхідним медичним обладнанням та ліками, всі приміщення відремонтовано та повністю підготовлено до прийому пацієнтів, а на другому поверсі функціонує сучасний стоматологічний кабінет. Завдяки співпраці адміністрації Центру з генеральним директором Племінного заводу «Степной» Анатолієм Волковим, жителі села та сусідніх районів зможуть отримувати якісну допомогу в новому медичному Центрі.

Урочисте відкриття пункту постійного базування бригади швидкої медичної допомоги
У селі Заповітне з’явився сучасний медичний Центр: хто і які послуги зможе там отримати?

На сьогоднішній день існує гостра проблема нестачі кваліфікованих медиків, тож у Заповітне лікар приїздить всього двічі на тиждень. Та Анатолій Анатолійович не опускає рук і сподівається, що зовсім скоро й це питання буде вирішено! Він зазначає, що доб’ється того, аби лікар був в медичному Центрі сім днів на тиждень.

Жителі села та сусідніх районів зможуть отримувати якісну медичну допомогу
Анатолій Волков хоче, аби лікар був в медичному Центрі сім днів на тиждень

На відкриття медичного Центру завітали не тільки мешканці Заповітного, а й багато гостей з сусідніх сіл. Люди, не приховуючи радості , ділилися один з одним приємними враженнями, адже вони розуміють – що б не сталося, допомога поряд.

Костянтин Малашенко пишається тією роботою, яку зробив Анатолій Волков
Медичний Центр у Заповітному – один з найкращих в Запорізькій області

Також, у Заповітне приїхав директор Запорізького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко. Він розповів, що пишається тією роботою, яку зробив Анатолій Волков, і зазначив, що медичний Центр у Заповітному – один з найкращих в Запорізькій області!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Жителів Енергодара закликають робити щеплення проти грипу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X